Пенсійним фондом України запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО. За допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме громадян про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком, та поновленням пенсії; про утримання з пенсійної виплати та про припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу.
Для підключення сервісу СМС-інформування необхідно особисто звернутися до Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької або активувати послугу в особистому кабінеті Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.  Після успішного налаштування сервісу, за декілька хвилин на телефон надійде СМС-повідомлення про підтвердження реєстрації.

ЗРАЗОК
Заява – згода
на отримання повідомлень від органів Пенсійного фонду України

Я ___________________________________________________________
( прізвище, ім’я , по-батькові )

даю згоду на обробку моїх персональних даних, в повному обсязі та в порядку, передбаченому Законом України “Про захист персональних даних”.

даю згоду на отримання від органів Пенсійного фонду України СМС-повідомлень з інформацією, що стосується мене, на номер мого мобільного телефону:

+ 3 8 0

даю згоду на отримання від Пенсійного фонду України інформації, що стосується мене, на адресу моєї електронної пошти: ________________________________________________________________________

Дата_________ Підпис__________