Події тижня (11.11.2019 – 15.11.2019) Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

11.11.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в. о. начальника управління Н. Корнєєвої з керівниками структурних підрозділів.

12.11.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К.Шевелєва провела прийом громадян на віддаленому робочому місці в ЦНАПі с. Шахове.
13.11.2019 – відбувся виїзний прийом громадян та зустріч з трудовим колективом Шилівської сільської ради заступника начальника відділу обслуговування громадян № 1 К.Шевелєвої.
13.11.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К.Шевелєва провела зустріч-урок та квест-гру з учнівською молоддю Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільської районної ради на тему: «Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз».

14.11.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва надала консультації мешканцям Світлівської сільської ради на віддаленому робочому місці.

14.11.2019 – відбулась виробнича нарада під головуванням в. о. начальника управління Н. Пітик з керівниками структурних підрозділів.

15.11.2019 – в. о. начальника управління Н. Пітик та заступник начальника фінансово-економічного відділу О. Соколова прийняли участь у засіданні міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та ін. соціальних виплат.

15.11.2019 – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації О.Волошина провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на території Олександрівської селищної ради, а саме:
- виїзний прийом громадян та зустріч з трудовим колективом Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
- виїзний прийом громадян та зустріч з трудовим колективом сільської ради;
- зустріч-урок та квест-гру з учнівською молоддю Очеретинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрівської ради на тему: «Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз».
За минулий тиждень:
- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 9 осіб;
- працівники юридичного відділу взяли участь у 9 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;
- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 369 звернень, що на 4,6 % більше, ніж за попередній тиждень (352 звернення). Прийнято: 50 заяв на перерахунок пенсій, 19 – на первинне призначення пенсії, за виготовленням пенсійного посвідчення звернулось 24 особи, 1 особа звернулась за виготовленням електронного пенсійного посвідчення, 4 – про взяття на облік ВПО, прийнято 4 заяви за поновленням виплати пенсії;
- на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 10 осіб; прийнято 133 заяви на смс-інформування; засобом скайп-зв’язку скористалася 1 особа;
- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 11.