Семінар-нарада з суб’єктами підприємницької діяльності в смт. Олександрівка

26 березня 2018 року заступник начальника управління Громило Наталя Миколаївна та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних ресурсів та захисту інформації Волошина Ольга Сергіївна провели семінар-нараду з суб’єктами підприємницької діяльності в смт. Олександрівка.

Під час заходу фахівці ознайомили присутніх з правилами формування місячної звітності страхувальників по єдиному соціальному внеску відповідно до вимог діючого законодавства, пояснили ціль проведення перевірки даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування шляхом здійснення аналізу опрацювання наданих Пенсійним фондом України протоколів верифікації. До того ж спеціалісти наголосили на необхідності легалізації зайнятості з метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України й місцевого бюджету та нагадали про відповідальність за порушення вимог законодавства про працю.
Під час зустрічі спеціалісти відповіли на питання присутніх та нагадали про переваги користування дистанційними формами обслуговування, зокрема Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.