Зустріч з працівниками медичного закладу

30 травня 2018 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волошина Ольга Сергіївна провела зустріч з трудовим колективом КЗОЗ «Добропільська лікарня інтенсивного лікування».


Під час заходу Ольга Сергіївна розповіла про основні аспекти реформування пенсійної системи, особливості виходу на пенсію за вислугу років працівникам охорони здоров’я, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, про єдині принципи нарахування пенсії, наслідки отримання зарплати «в конверті» та легалізацію заробітної плати. Також фахівець надав інформацію щодо передплати газети «Пенсійний кур’єр».
По закінченню зустрічі Ольга Сергіївна відповіла на всі питання працівників медичного закладу та нагадала, що контролювати дані про розмір своєї заробітної плати та страховий стаж можна за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.