8 червня 2018 року на семінарі-навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів райдержадміністрації в рамках впровадження в Добропільському районі правопросвітницького проекту «Я маю право!» розглянуто Порядок організації в ОДА роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затверджений розпорядженням голови ОДА від 01.06.2018 №695/5-18.
На семінар-навчанні наголошено на дотримання вимог законодавства щодо захисту осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції , а саме згідно статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

DSC 2467

23 травня 2018 року на засіданні колегії Добропільської райдержадміністрації в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» серед розгляду основних питань порядку денного було проведено роз’яснення норм законів України «Про національний архівний фонд та архівні установи», «Про державну службу».  Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільським та селищному головам, керівникам підприємств, установ, організацій району було наголошено на дотримання норм чинного законодавства України, спрямованих на захист прав громадян.

20180523 100133

16 березня 2018 року о 15.00 год. в райдержадміністрації юридичним сектором та відділом управління персоналу апарату райдержадміністрації проведено семінар-навчання на тему «Фінансовий контроль та моніторинг способу життя».

13 березня відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дітей. Захист прав та інтересів дітей є ключовим гаслом роботи комісії. В рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» розглянуті нагальні питання порядку денного.

Джерело посилання: Обговорені питання захисту дітей

Джерело посилання: Навчання ніколи не буває зайвим

12 березня в райдержадміністрації відбувся круглий стіл з представниками учасників АТО Добропільського району, на якому обговорювались питання соціального захисту учасників АТО, реалізації їх прав на пільги та соціальні гарантії.

Джерело посилання: Відбувся «круглий стіл» з питань соціального захисту учасників АТО

В рамках виконання Регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 22 січня 2018 року №70/5-18 завідувачем юридичного сектору апарату райдержадміністрації Оленою Калашніковою 2 березня 2018 року була проведена інформаційно-просвітницька зустріч з соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.

  • 1
  • 2