На виконання розпорядження голови Добропільської райдержадміністрації від 19.02.2019 № 57 «Про районний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2019 рік» територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) презентував матеріали щодо:

22 березня 2019 року в райдержадміністрації з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції проведено семінар-навчання на тему: «Про Порядок перевірки факту подання електронної декларації».

DSC 3263

Сьогодні 31 серпня 2018 року  в залі засідань райдержадміністрації завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олена Калашнікова провела семінар – навчання на тему «Про дотримання фінансового контролю відповідно до вимог ЗУ «Про запобігання корупції». В рамках проекту «Я маю право» роздано інформаційно - методичний матеріал.

DSC 2944

DSC 2947

 

13 липня 2018 року в райдержадміністрації проведено навчання з уповноваженими особами структурних підрозділів райдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції.

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» розглянуто питання «Про Порядок організації в райдержадміністрації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами». Наголошено на дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо правового захисту з боку держави осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції. Розповсюджено 20 буклетів проекту «Я маю право!».

DSC 2637

.

 

Відповідно до Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»», реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» на території Добропільського району продовжується.

Під час проведення семінар-навчання з посадовими особами місцевого самоврядування району, з метою вдосконалення їх діяльності наголошено на актуальних нормах чинного законодавства, а саме законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про запобігання корупції».  Близько 100 буклетів в рамках проекту надано представникам сільських, селищної рад для подальшого розповсюдження серед сільського населення.

26 червня до Дня Конституції України в читальному залі Центральної районної бібліотеки для дітей була проведена правова панорама «Я маю право».

Діти познайомились з цікавими фактами з історії Конституції України та її розділом «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина». Бібліотекарі розповіли дітям про історичні передумови прийняття Основного Закону України, прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.
Наприкінці заходу поміркували над питанням «Навіщо нам потрібно знати свої права і обов’язки?» До заходу експонована книжкова виставка «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література.

P6070309

P6070325