П.І.П.

Посада

№ телефону

Кірносов Дмитро Олександрович

голова райдержадміністрації

2-81-73 

095-661-82-03

Стебель Олексій Леонідович

перший заступник голови райдержадміністрації

095-46-08-568

Перекотій Наталя Петрівна

заступник голови райдержадміністрації

066-059-17-20

Перейма Василь Васильович

керівник апарату райдержадміністрації

2-81-74 (факс)

066-570-71-03

Відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації

Тещинська Ольга Іванівна

Начальник відділу

2-81-58

050-020-84-52

Лінник Євгенія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу

2-81-58

Свіщенко Ганна Олегівна

Провідний спеціаліст відділу

2-81-58

Відділ  фінансово – господарського забезпечення  апарату РДА

Кіясь Олена Миколаївна

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-81-62

095-118-19-07

Стешенко Людмила Сергіївна

головний спеціаліст, бухгалтер

 2-81-62

Юридичний  сектор апарату РДА

Калашнікова Олена Володимирівна

Завідувач юридичного сектору

2-81-62

050-039-45-38

  Відділ  діловодства та контролю апарату РДА

Великанова Вікторія Юріївна

В.о. начальника відділу

2-81-59

050-768-96-60

Задорожня Олена Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу

2-81-63

Широкопояс Олена Олександрівна

головний спеціаліст

2-81-59

Відділ з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату РДА

Дяк Інна Іванівна

Начальник відділу

2-80-30

050-19-86-247

Бондаренко Оксана Андріївна

головний спеціаліст відділу

2-80-30

Чишкала Олександр Петрович

головний спеціаліст відділу

2-80-30

 

                                              Відділ ведення Державного реєстру виборців

Ягольніцька Олена

Дементіївна

Начальник відділу ведення державного

реєстра виборців

2-83-20 (факс)

095-051-98-28

Щербак Юлія Олександрівна

головний спеціаліст відділу

2-83-20

Якуніна Юлія Миколаївна

головний спеціаліст відділу

2-83-20

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації

Кузьменко Сергій Леонідович

 

Головний спеціаліст з питань цивільного

захисту райдержадміністрації

2-81-61

095-496-98-72

                                           Відділ економічного розвитку і торгівлі

Павловська Тетяна Миколаївна

начальник відділу

2-81-60

050-869-47-00

Якуніна Наталя Павлівна

головний спеціаліст відділу

2-81-60

Толкунова Анастасія Олегівна

головний спеціаліст відділу

2-81-60

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Бурковська Ольга Петрівна

начальник відділу

2-87-70

050-040-05-86

Міргородський Олександр Іванович

Головний архітектор, головний спеціаліст

2-87-70

Лисак Раїса Веніамінівна

Головний спеціаліст

2-87-70

Архівний відділ райдержадміністрації

Чамор Любов Василівна

Начальник архівного відділу

066-722-07-90

Гурєва Олена Вікторівна

Головний спеціаліст

 

Каверіна Ганна Сергіївна

Провідний спеціаліст

 

 

Відділ з питань надання адміністративних послуг

Сорока Ганна Сергіївна

в.о. начальника відділу

2-81-71

066-482-85-77

Земляна Світлана Миколаївна

адміністратор відділу

2-81-71

Федчишак Наталія Олександрівна

адміністратор відділу

2-81-71

 

Відділ державної реєстрації

Мовчан Дар’я Леонідівна

начальник відділу

2-81-71

066-195-61-26

Бровко Ірина Миколаївна

державний реєстратор

2-81-71

Аммосова Тетяна Вікторівна

державний реєстратор

2-81-71

Сектор у справах сімї, молоді та спорту

Кучманова Світлана Володимирівна

в.о. завідувача сектору

050-885-37-98

Луценко Ольга Андріївна

головний спеціаліст сектору

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Купцова Валентина Геннадіївна

Начальник

2-88-77

099-379-24-23

Анісімова Ірина Олексіївна

Заступник начальника управління

2-79-21

050-808-64-43

Литвинова Людмила Павлівна

Заступник начальника управління

2-79-18

066-512-74-22

 

Територіальний центр

Болотова Маргарита Сергіївна

Директор територіального центру  соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Добропільського району

095-207-10-69

 

Фінансове управління райдержадміністрації

Тітова Валентина Партеніївна

Начальник фінансового управління

2-78-84

066-334-22-47

Проходець Людмила Анатоліївна

Заступник начальника

2-78-67

050-542-06-18

Денисюк Віра Петрівна

Начальник відділу доходів

2-78-64

050-180-59-89

Корнієнко Наталя В'ячеславівна

Начальник відділу обліку та звіту

2-79-04

095-174-87-83

             Управління агропромислового розвитку

Андрійченко Ольга Павлівна

Начальник управління

2-81-96

066-948-45-40

Горецька Тетяна Іванівна

головний спеціаліст з питань

прогнозу та економічного

аналізу управління АПР

2-80-90

Ваврик Галина Олександрівна

начальник відділу з маркетингу

2-80-90

095-499-82-55

Лобас Надія Миколаївна

головний спеціаліст

2-80-90

Бабкіна Ірина Миколаївна

начальник відділу бухгалтерського обліку,

фінансів та ревізійної роботи

2-90-42

095-398-81-15

Кузьменко Вікторія Вікторівна

головний спеціаліст

2-90-42

Хомич Раїса Анатоліївна

головний спеціаліст

2-90-42

 

Районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу

Ворніческу Ірина Іванівна

голова профкому

050-473-80-81

 

Управління Держземагентства в Добропільскому районі Донецької області

Бєліков Микола Миколайович

Начальник

2-81-16

050-14-70-405

Зоц Сергій Сергійович

 

Заступник начальника

2-80-99

066-43-66-770

 

КНП «Добропільський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Лінкіна Тетяна Миколаївна

в.о. головного лікаря КНП  ЦПМСД

2-84-06 (прийм)

050-266-84-49

 

Відділ культури і туризму

Літвінова Юлія Миколаївна

Начальник відділу культури

2-82-58

050-762-73-27

Гайдук Світлана Вікторівна

методист районного культурного центру

066-188-03-26

Неміш Любов Григорівна

директор районного культурного центру

2-82-58

066-287-38-04

Чикар Світлана Василівна

директор ЦБС

2-82-58

099-72-22-585

 

Відділ освіти райдержадміністрації

Гапич Любов Миколаївна

Начальник відділу освіти

2-87-80 (прийм)

095-507-94-13

Карпова Олена Вікторівна

Головний спеціаліст,

інспектор шкіл

2-87-49

Єжижанська Марія

Зіноввна

завідуюча районним методичним кабінетом

2-87-86

095-856-14-76

                        

ДЮШС

Івахненко Павло Іванович

в.о.директора КП «Добропільська районна ДЮСШ»

050-624-82-67

Служба у справах   дітей

Бібля Вікторія Володимирівна

Начальник служби у справах дітей

050-165-44-16

Чикар Лідія Олександрівна

провідний спеціаліст

050-584-98-46 

Кузьмініч Людмила Іванівна

головний спеціаліст

095-725-14-74 

Добропільський районний центр соціальних служб

для сім”ї, дітей та молоді

Павлюк Ірина Петрівна

Директор  Центру

099-373-37-59

Пихтєєва Елла Анатоліївна

заступник директора - начальник відділу соціальної роботи

095-539-16-82

Шляхова Наталя Володимирівна

провідний психолог

050-885-89-11

 

Добропільська районна рада

Бєлянкіна Тамара Миколаївна

Голова районної ради

2-81-68

050-808-13-18

Стрепоченко Ірина Петрівна

Заступник голови районної ради

2-81-51

050-154-94-85

Барлет Любов Василівна

Керуючий  справами

2-81-67

095-897-97-51

Бєлова Юлія Миколаївна

Начальник організаційно-кадрового відділу

2-81-67

099-002-71-62

Данилова Наталя Сергіївна

Начальник відділу обліку та звітності

2-81-72

095-123-12-51

Сердюк Наталя Анатоліївна

Начальник архівного відділу

099-450-04-13

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Добропіллі та Добропільському районі

Пітик Неоніла Євгеніївна

В.о.начальника управління

Приймальня

2-88-92

095-217-09-51

2-89-07 (прийм)

Чикар Тетяна Юріївна

заступник начальника

2-89-08

Гостілова Олена Вікторівна

начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян

2-89-04

Соколова Олена Олександрівна

начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб

2-88-94

 

Добропільська обєднана податкова інспекція

Єльникова Алла Петрівна

Заступник начальника ГУ ДФС – начальник Покровсько – Добропільського управління

Головного управління ДФС у Донецькій області

2-88-74

прийм. 2-88-69

050-475-40-19

Якунін Іван Володимирович

Перший заступник начальника

2-88-74

050-943-39-21

 

Управління Державної казначейської служби України в м.Добропіллі

Донецької області

Шафрановська Тетяна Вікторівна

Начальник

2-81-27

2-81-29 приймальня

050-593-71-20

Прудиннік Наталія Федорівна

Заступник начальника

2-81-29

050-276-73-71

Управління статистики в м. Добропіллі

Велентій Людмила Василіївна

Начальник управіління

2-88-59

099-77-13-650

Сидоренко Людмила Володимирівна

Зам. начальника

050-95-72-705

2-88-53

 

Добропільський міський центр зайнятості

Бугаєць Вікторія Василівна

Директор міського центру зайнятості

2-88-38

066-563-11-86

Яцура Тетяна Іванівна

Заступник директора

2-88-46

095-550-10-11

Петрова Олена Миколаївна

юрист

2-88-43

066-836-05-15

 

Громадська організація ветеранів Добропільського району

Пакіна Лариса Григорівна

голова ГО

2-90-43

050-988-15-61

Наровілова Людмила Володимирівна

заступник голови районної ради ветеранів

2-90-43

050-233-15-09

 

Сільські та селищна ради

Ганнівська сільська рада

Тихонова Лілія Тамазівна

 Ганнівський сільський голова

2-89-70

099-731-82-92

Стоноженко Лариса Григорівна

Секретар Ганнівської сільської ради

095-864-76-60

Добропільська сільська рада

Павлова Анна Іванівна

Добропільський сільський голова

2-89-92

050-192-92-35

Гусєва Тетяна Іванівна

Секретар Добропільської сільської  ради

2-89-92

095-473-45-54

Святогорівська селищна рада

Бєлянкін Віктор Генадійович

Святогорівський селищний голова

2-89-83

095-511-67-60

050-830-36-50

Авраменко Тетяна Анатоліївна

Секретар Святогорівської

селищної ради

93-1-42 (бухг.)

095-39-88-574

Нововодянська сільська рада

Холод Олег Миколайович

Нововодянський сільський голова

2-89-69

099-232-58-34

Чучин Юлія Вікторівна

Секретар Нововодянської сільської ради

066-866-90-45

Золотоколодязька сільська рада

Сидоренко Тетяна Борисівна

Золотоколодязький сільський голова

97-2-84

099-358-74-78

Голубенко Галина Олександрівна

Секретар Золотоколодязької сільської ради

97-2-19

050-182-47-19

Криворізька сільська рада

Удовик Рита Володимирівна

Криворізький сільський голова

95-1-38

050-259-77-93

Іванченко Оксана Володимирівна

Секретар Криворізької сільської ради

95-1-83

050-269-72-15

Світлівська сільська рада

Колосов Валентин Валентинович

Світлівський сільський голова

99-5-31

095-424-74-48

Самусь Тетяна Василівна

Секретар Світлівської сільської ради

99-5-31

095-304-29-74

Шахівська сільська рада (ОТГ)

Кучеріненко Володимир Миколайович

Шахівський сільський голова

91-1-74

095-100-23-25

Омельченко Людмила Юріївна

Секретар Шахівської сільської ради

91-1-81

099-763-96-20

Шилівська сільська рада

посада на даний час вакантна

Шилівський сільський голова

98-2-25

 

Тютюнник Наталія Вікторівна

Секретар Шилівської сільської ради

98-2-19

095-192-75-97

 

Благодійний фонд «Глини Донбасу» дітям

Марченко Любов Олександрівна

голова ГО «Добре Поле»

050-470-22-25

 

Військовий комісаріат

Пометун Сергій Миколайович

Військовий комісар Добропільського об”єднаного міського військового комісаріату полковник

2-88-22-черговий

095-514-58-09

2-88-77 (факс)

Огановський Володимир Володимирович

заступник військового комісара

095-553-90-48

Кутній Сергій Васильович

заступник військового комісара

066-988-67-69

                                                               Костянтинівська місцева прокуратура

Мармур Михайло Семенович

Міжрайонний прокурор,

старший радник юстиції

2-86-68

050-662-16-64

 

Приймальня

 

2-86-67 факс

          ПОЛІЦІЯ

Кондрацький Юрій Миколайович

начальник  Добропільського ВП Покровського ВП  ГУНП України в Донецькій області, майор

097-119-64-78

Дикопавленко Ганна Валеріївна

старший інспектор сектору превенції, капітан

066-036-62-22

Божко Наталія Петрівна

канцелярія

050-742-32-18

19 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України в Донецькій області

Кінц Віталій Володимирович

начальник

2-85-85

050-87-26-549

Зіняк Станіслав Володимирович

перший заступник начальника

050-915-96-22

Бєляєв Іван Євгенович

заступник начальника загону з організації запобігання НС

066-782-17-59

Управління Держпродспоживслужби в Добропільському районі

Овчаров Володимир Олександрович

начальник управління

095-119-01-29

Мельник Тетяна Миколаївна

провідний спеціаліст контролю за обігом

захисту рослин

050-164-86-80

Коржов Геннадій Вікторович

головний спеціаліст управління технічного контролю, охорони праці та пожежної безпеки

050-168-17-42

                    Добропільський районний відділ ДРЦАЦС

Прокофієва Іванна Миколаївна

начальник Добропільського районного

відділу ДРЦАЦС

050-178-58-10

Нотаріуси

Гусєва Олена Вікторівна

Нотаріус ІІ державної нотаріальної контори

(районний нотаріус)

2-81-91

066-788-37-49

Шиманський Іван Юрійович

Нотаріус

2-82-50

Криворізький РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»

Гераській Сергій Тимофійович

 начальник

2-54-55

050-426-62-33

Гарбуз Дмитро Вікторович

головний інженер

2-59-07

099-075-49-64

Міськрайонна газета «Новий шлях»

Красноплахова Наталія Анатоліївна

головний редактор

066-311-98-40

Дільниця №2 філії „Покровський Автодор”

Горобець Ольга Валентіївна     

Керівник дільниці №2 філії

050-840-32-92

Комунальне підприємство «Агрокомсервіс»

Волковська Олена Олександрівна

директор

095-806-87-72

ГО Добропільська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України

Павленко Ірина Іванівна

голова ГО

050-869-47-23

Білозерське лісництво Покровського лісгоспу

Тарасенко Олег Іванович

лісничий

050-650-06-76

Добропільський районний відділ ГУ ДМС України

Землянухіна Ганна Анатоліївна

 

 

2-86-87

050-935-34-66

Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

Полтавець Олексій Вікторович

директор

2-77-99 прийм.

095-290-58-94

Бахарева Наталія Олексіївна

заступник директора

050-733-04-90

ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»

Чередніченко Юрій Якович

Генеральний директор

2-77-54, 4-33-00

050-477-25-26

Колєсніченко Євгеній Анатолійович

директор ВСП ШУ «Білозерське»

06277 4-43-38

Ангеловський Олександр Анатолійович

директор ВСП ШУ «Добропільське»

4-34-23