5 серпня соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Зеленіною Л.В. було перевірено якість надання соціальних послуг догляду вдома Дорош В.В., яка працює на території Нововодянської сільської ради.

Завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Галушкіною М.В., Лягушею О.І. та Калюжною О.Б. якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Шахівської сільської ради у селах Шахове, Володимирівка, Новоторецьке, Бойківка.

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Трофімовою С.М., Чертовою І.В. та Дрель В.І. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома 24-м підопічним в с. Рубіжне, с.Ганнівка на території Ганнівської сільської ради.

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району на виконання плану роботи з метою контрольних відвідувань на території Добропільської сільської ради було відвідано 6 осіб. Послугу догляду вдома надає у с. Добропілля Сіднєва С.А. Під час контрольного відвідування Світлана Олександрівна знаходилась у ліжкохворої Федорової Н.Ф.,- з 5-ю групою рухової активності, якій надає послуги щодня. Без її допомоги старенька не уявляє свого життя.
Від решти підопічних лунали одні і ті ж слова : « Іншої робітниці нам не треба». За чотири з половиною роки, соціальний робітник підняла на високий рівень надання соціальних послуг, адже за фахом вона ще й медичний працівник. Термін її роботи у територіальному центрі добігає завершення, адже Світлана працює на посаді соціального робітника, що знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиною. Нам, колегам, як і підопічним, не хочеться відпускати Світлану від себе.  Зауваження та скарги відсутні.

DSCN3469

Соціальниий працівник Зеленіна Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснила контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Пойдою Ю.В. та Бабенко Н.О. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Золотоколодязької сільської ради.

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальним робітником Коркушко Н.В. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Шилівської сільської ради .
Всього було перевірено 6 підопічних в с. Кам’янка . Наталя Василівна знаходилась на робочому місці у Єрмолова В.І та Мужичук Т.В., займалась прибиранням подвір’я від сміття та приведенням до ладу прибудинкової території. Такий вид послуги зараз самий актуальний, тому що весна вносить свої корективи в перелік справ. Решта робіт також не забуті: приготування їжі, доставка ліків, води, санітарно - гігієнічні послуги, прання і ін. надаються за графіком.
Соціальний робітник за словами підопічних сумлінно ставиться до своїх обов’язків . 80-річна Лідія Петрівна Чередник перебуває на обліку в терцентрі з 2015р. Вона наголосила , що хотіла б дожити свій вік саме при обслуговуванні Наталі Василівни.  Наші старенькі схвалюють нелегку працю соціальних робітників, що є важливим критерієм оцінки надання соціальних послуг.

IMG 0014

Завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Дрожжиною Л.І., Завгородньою Д.О., якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Світлівської сільської ради у с. Світле та с. Шевченко.
Людмила Іванівна та Дар’я Олександрівна обслуговують 14 потребуючих послуги догляду вдома. Під час контрольного відвідування підопічні тепло відгукувались про роботу соціальних робітників, які не тільки прибирають приміщення, готують їжу, доставляють продукти, вугілля та воду, але й готують садиби до весни. Людмилу Іванівну підопічна Полторабатько З.З., інвалід дитинства І гр, чекала в надії на те, що та приготовить пиріжки. Такі побажання, як правило, виконуються.
Дар’я Олександрівна обслуговує 7 підопічних в селах Світле та Шевченко з різноманітними потребами та різним станом здоров’я. Для них вона стала невід’ємною частиною їхнього життя. Вона і тепле слово знайде, і хатню роботу виконає. Самі підопічні дуже стараються показати, які вони самостійні. Навіть самотній інвалід ІІ гр. Невретдінов С.О. зробив заготовку до майбутньої страви і чекав, коли прийде соцробітник. На обслуговуванні у терцентрі уже 17 років знаходиться Бєлинська Людмила Едуардівна; вона наш довгожитель і найповажніша підопічна. Їй зараз 95 років. Вони з Дар’єю гарно миряться і знаходять спільну мову.
З весною оживає все навкруги, оживають і надії наших підопічних на гідну старість. Соціальна служба робить все можливе, щоб полегшити життя стареньких, вирішити їхні проблеми і побачити на їхніх вустах вдячну посмішку.

IMG 0004