Соціальниий працівник Зеленіна Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснила контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Пойдою Ю.В. та Бабенко Н.О. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Золотоколодязької сільської ради.

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальним робітником Коркушко Н.В. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Шилівської сільської ради .
Всього було перевірено 6 підопічних в с. Кам’янка . Наталя Василівна знаходилась на робочому місці у Єрмолова В.І та Мужичук Т.В., займалась прибиранням подвір’я від сміття та приведенням до ладу прибудинкової території. Такий вид послуги зараз самий актуальний, тому що весна вносить свої корективи в перелік справ. Решта робіт також не забуті: приготування їжі, доставка ліків, води, санітарно - гігієнічні послуги, прання і ін. надаються за графіком.
Соціальний робітник за словами підопічних сумлінно ставиться до своїх обов’язків . 80-річна Лідія Петрівна Чередник перебуває на обліку в терцентрі з 2015р. Вона наголосила , що хотіла б дожити свій вік саме при обслуговуванні Наталі Василівни.  Наші старенькі схвалюють нелегку працю соціальних робітників, що є важливим критерієм оцінки надання соціальних послуг.

IMG 0014

Завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Дрожжиною Л.І., Завгородньою Д.О., якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Світлівської сільської ради у с. Світле та с. Шевченко.
Людмила Іванівна та Дар’я Олександрівна обслуговують 14 потребуючих послуги догляду вдома. Під час контрольного відвідування підопічні тепло відгукувались про роботу соціальних робітників, які не тільки прибирають приміщення, готують їжу, доставляють продукти, вугілля та воду, але й готують садиби до весни. Людмилу Іванівну підопічна Полторабатько З.З., інвалід дитинства І гр, чекала в надії на те, що та приготовить пиріжки. Такі побажання, як правило, виконуються.
Дар’я Олександрівна обслуговує 7 підопічних в селах Світле та Шевченко з різноманітними потребами та різним станом здоров’я. Для них вона стала невід’ємною частиною їхнього життя. Вона і тепле слово знайде, і хатню роботу виконає. Самі підопічні дуже стараються показати, які вони самостійні. Навіть самотній інвалід ІІ гр. Невретдінов С.О. зробив заготовку до майбутньої страви і чекав, коли прийде соцробітник. На обслуговуванні у терцентрі уже 17 років знаходиться Бєлинська Людмила Едуардівна; вона наш довгожитель і найповажніша підопічна. Їй зараз 95 років. Вони з Дар’єю гарно миряться і знаходять спільну мову.
З весною оживає все навкруги, оживають і надії наших підопічних на гідну старість. Соціальна служба робить все можливе, щоб полегшити життя стареньких, вирішити їхні проблеми і побачити на їхніх вустах вдячну посмішку.

IMG 0004

6 березня 2019 року завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району на виконання плану роботи з метою контрольних відвідувань на території Золотоколодязької сільської ради було відвідано 11 осіб. Послугу догляду вдома надають у с. Веселе, Грузьке Ганна Курінна, яка працює на цій посаді 15 років.; у с. Кучерів Яр- Тетяна Ісаєва.
Після довгої зими весняний період вносить зміни у види послуг; додаються обробка присадибних ділянок, генеральні прибирання, благоустрій прибудинкових територій , чистка підлогових покриттів і т.п. Під час контрольного відвідування саме такою роботою і займалась Ганна Миколаївна у ліжкохворої з с. Веселе Чучин М.О. За станом здоров’я не може вести домашнє господарство, тому вся надія на соціального робітника. За її словами : «Ганна мені як дочка».  Підопічні з с. Кучерів Яр задоволені роботою Тетяни Ісаєвої, яка виконує свої обов’язки 100 відсотково: потрібні послуги надає, гарним словом заспокоїть і красу наведе в оселі і в дворі. Зауваження та скарги відсутні.

IMG 0059

28 лютого 2019 року зав. відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району здійснила контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Перекотій М.М., Самофаловою І.М. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Криворізької сільської ради.
Всього було перевірено 12 підопічних в с. Криворіжжя та Завидо-Кудашеве. Дуже різноманітний контингент підопічних; є ліжкохворі та особи з інвалідністю. Деякі підопічні не мають ніякого статусу, але за станом здоров’я та зважаючи на поважний вік майже не пересуваються ; соціальні робітники для таких людей надають санітарно-гігієнічні послуги за місцем проживання з використанням підгузників. Для полегшення праці соціальних робітників та для підвищення комфортності підопічних знову були надані засоби санітарної гігієни (пелюшки, підгузники).
Дуже актуальним видом робіт взимку є доставка вугілля, дров, розпалення печі, винесення попелу. Соціальний робітник завжди уважно вислухає стареньких, тому що в зимовий період вони фактично ізольовані від соціуму. В нелегкій праці надання соціальних послуг ми вдячні всім, хто йде нам назустріч, допомагаючи у вирішенні насущних питань: доставці санітарно-гігієнічних засобів. Особисте, велике спасибі, Криворізькому сільському голові Риті Володимирівні Удовик.

IMG 0005

IMG 0006

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіної Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Галушкіною М.В., Лягушею О.І., Калюжною О.Б. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Шахівської сільської ради .

Зав.відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Харенко Н.Л., Міщенко А.А., Завгородньою Д.О. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Світлівської сільської ради.
Всього було перевірено 17 підопічних в с. Світле. Дуже різноманітний контингент підопічних; є ліжкохворі та особи, які майже не пересуваються ; соціальні робітники для таких людей надають санітарно-гігієнічні послуги за місцем проживання з використання підгузників. Для полегшення праці соціальних робітників та для підвищення комфортності підопічних знову були надані засоби санітарної гігієни ( пелюшки, підгузники, рукавички нітрилові.)
Під час перевірки соц.робітник Харенко Н.Л. трусила сажу у підопічної Федорчук Г.Ф., готуючи її до зустрічі холодів. Соціальний робітник Міщенко А.А. білила приміщення та підбілювала плиту у підопічної Синявської М.Ф.
Продовжено акцію «З добром у серці», щодо надання речей б/в для 3-х підопічних, а саме: Кузьменку С.І., Сухоруковій Л.І., Дзюбі С.В. на суму майже 600 грн.
В нелегкій праці надання соціальних послуг ми вдячні всім, хто йде нам назустріч, допомагаючи у вирішенні насущних питань: доставці подарунків, засобів реабілітації, санітарно-гігієнічних засобів. Особисте, велике спасибі, сільському голові Колосову В.В.