Контрольне відвідування у Шахівській громаді

Завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Галушкіною М.В., Лягушею О.І. та Калюжною О.Б. якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Шахівської сільської ради у селах Шахове, Володимирівка, Новоторецьке, Бойківка.

Галушкіна Маріанна Володимирівна обслуговує 5 потребуючих послуги догляду вдома. Під час контрольного відвідування підопічні тепло відгукувались про роботу соціального робітника, яка не тільки прибирає приміщення, готує їжу, доставляє продукти, воду, але й пере та надає санітарно-гігієнічні послуги. На момент перевірки займалась консервуванням овочів у Гераскевич В.В. В рамках акції «З добром у серці» - доставлений одяг б/в з гуманітарної місії Заіці Г.Ф.
Калюжну Оксану Борисівну 7 підопічних чекають з нетерпінням у с. Новоторецьке та Бойківка. Всі її підопічні з 1930-1932 років народження, їм далеко за 85. Кожен із них потребує уваги, фізичних сил, терпіння. Всі господарські, побутові, санітарно-гігієнічні послуги підопічні отримують, зважаючи на фізичний стан здоров’я, потреби та індивідуальний підхід. Доставлені засоби гігієни потребуючим та в рамках акції «З добром у серці» - одяг б/в з гуманітарної місії.
Лягуша Олена Іванівна обслуговує 6 осіб у с. Володимирівка. Послуги надаються у повному обсязі. На сьогоднішній день - боротьба з бур’янами та збирання врожаю - основні види робіт, які необхідні підопічним. Всі з нетерпінням чекають, коли вийде з відпустки їхня надійна помічниця.
В нашій професії є риси, без яких неможлива соціальна робота – це милосердя і доброта. У соціального робітника закономірним є захист старості і немічності, порятунок хворих, допомога нещасним.
Наші підопічні вдячні службі терцентру за турботу і допомогу.

10

20