Надання послуг на контролі

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальним робітником Коркушко Н.В. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Шилівської сільської ради .
Всього було перевірено 6 підопічних в с. Кам’янка . Наталя Василівна знаходилась на робочому місці у Єрмолова В.І та Мужичук Т.В., займалась прибиранням подвір’я від сміття та приведенням до ладу прибудинкової території. Такий вид послуги зараз самий актуальний, тому що весна вносить свої корективи в перелік справ. Решта робіт також не забуті: приготування їжі, доставка ліків, води, санітарно - гігієнічні послуги, прання і ін. надаються за графіком.
Соціальний робітник за словами підопічних сумлінно ставиться до своїх обов’язків . 80-річна Лідія Петрівна Чередник перебуває на обліку в терцентрі з 2015р. Вона наголосила , що хотіла б дожити свій вік саме при обслуговуванні Наталі Василівни.  Наші старенькі схвалюють нелегку працю соціальних робітників, що є важливим критерієм оцінки надання соціальних послуг.

IMG 0014