Перевірку здійснено

Завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Дрожжиною Л.І., Завгородньою Д.О., якості надання соціальної послуги догляду вдома на території Світлівської сільської ради у с. Світле та с. Шевченко.
Людмила Іванівна та Дар’я Олександрівна обслуговують 14 потребуючих послуги догляду вдома. Під час контрольного відвідування підопічні тепло відгукувались про роботу соціальних робітників, які не тільки прибирають приміщення, готують їжу, доставляють продукти, вугілля та воду, але й готують садиби до весни. Людмилу Іванівну підопічна Полторабатько З.З., інвалід дитинства І гр, чекала в надії на те, що та приготовить пиріжки. Такі побажання, як правило, виконуються.
Дар’я Олександрівна обслуговує 7 підопічних в селах Світле та Шевченко з різноманітними потребами та різним станом здоров’я. Для них вона стала невід’ємною частиною їхнього життя. Вона і тепле слово знайде, і хатню роботу виконає. Самі підопічні дуже стараються показати, які вони самостійні. Навіть самотній інвалід ІІ гр. Невретдінов С.О. зробив заготовку до майбутньої страви і чекав, коли прийде соцробітник. На обслуговуванні у терцентрі уже 17 років знаходиться Бєлинська Людмила Едуардівна; вона наш довгожитель і найповажніша підопічна. Їй зараз 95 років. Вони з Дар’єю гарно миряться і знаходять спільну мову.
З весною оживає все навкруги, оживають і надії наших підопічних на гідну старість. Соціальна служба робить все можливе, щоб полегшити життя стареньких, вирішити їхні проблеми і побачити на їхніх вустах вдячну посмішку.

IMG 0004