Тест на людяність

Соціальниий працівник Зеленіна Л.В. територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) здійснила контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Пойдою Ю.В. та Бабенко Н.О. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома на території Золотоколодязької сільської ради.

Із 9-ти перевірених підопічних Юлії Володимирівни 5 осіб мають обмежені можливості з рухової активності. За покликом серця таких підопічних вона відвідує щодня. Основне, що треба зробити при відвідуванні, це надати ліки і уточнити, скільки раз на день їх приймати, а потім приготувати їжу та виконати санітарно-гігієнічні потреби. Треба тільки бачити, як старенькі радіють її появі - справжнє сонечко, донька…
6 підопічних Бабенко Н.О. добре відгукуються про виконання нею своїх обов’язків: прибирає приміщення, обробляє присадибні ділянки, замітає подвір’я, навіть патрає птицю, адже пальці у стареньких вже не такі вправні. Дуже моторна і швидка в роботі, тому за відведений час встигає все.  Найскладніше, що виконують соціальні робітники , це придбання ліків за соціальною програмою безкоштовно у м. Добропілля. Поїздка забирає багато часу, який вони могли б приділити підопічним, але без цієї послуги - життя не можливе.
Ми вдячні своїм робітникам за їх людяність, небайдужість і совісність, тому що без їхньої участі одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю залишилися б сам на сам зі своїми проблемами.  Контрольне відвідування показало, що наші працівники тест на людяність пройшли на «відмінно».

IMG 0007
IMG 0014