Якість надання послуг

5 серпня соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Зеленіною Л.В. було перевірено якість надання соціальних послуг догляду вдома Дорош В.В., яка працює на території Нововодянської сільської ради.

Під час контрольного відвідування соціальний працівник Дорош В.В. знаходилась у підопічного Власова В.П.. Валентина Володимирівна разом із господарем помешкання закінчувала поточний ремонт у його будинку. На момент, коли підопічного брали на обслуговування, оселя була майже не придатною для проживання. За допомоги Валентини Дорош будинок було приведено в належний стан. Так склалися обставини, що підопічний живе за рахунок небайдужих людей та допомоги терцентру. В рамках акції «З добром у серці» йому були надані речі б/в - одяг та взуття, а раніше продовольчий набір від благодійника. Соціальний робітник своїм відношенням до підопічного дала йому надію на покращення життя, тому він з готовністю в усьому допомагає їй. Тепер на нас дивиться не «халупа Робінзона», а звичайна сільська хата. Ми раді, що між підопічним та соціальним робітником гарне порозуміння.

ТЕРЦЕНТР1

ТЕРЦЕНТР2
Решта підопічних також розповіли, які види робіт виконує Валентина Вікторівна: доставляє продукти, миє підлогу тощо. Вона для них надійна і незамінна помічниця. Без неї їхнє існування важко уявити, адже одній старенькій майже 90, а другій – 85 років.
Хочеться побажати, щоб немічність і старість була захищена на більш високому рівні, ніж може надати територіальний центр, а соціальному робітнику ми дякуємо за віддану працю.