З соціальними обов’язками справляємось

Завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Зінченко І.О. та соціальним працівником Зеленіною Л.В. територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району ( директор Болотова М.С.) здійснено контрольне відвідування з метою перевірки виконання соціальними робітниками Трофімовою С.М., Чертовою І.В. та Дрель В.І. своїх обов’язків – надання соціальної послуги догляду вдома 24-м підопічним в с. Рубіжне, с.Ганнівка на території Ганнівської сільської ради.

Скільки б не писали про роботу соціального робітника – всі аспекти цієї професії описати неможливо. Наші кращі працівники Світлана Трофімова та Ірина Чертова повністю віддаються цій справі, ні на хвилину не випускаючи з уваги проблеми підопічних: і коли треба ліки купить, і коли їх приймати, у кого з немічних одиноких у вихідні закінчуються продукти і т. п. Нерідко у своїй професії вони стикаються з черствістю і навіть байдужістю з боку рідних, (адже підопічні одинокі не всі). Стареньких діти відвідують рідко, повністю переклавши свої обов’язки на нашу службу. Скільки разів було так, що складні питання вирішували з виконкомом Ганнівської сільської ради і зокрема з сільським головою Л.Т. Тихоновою.
Хочеться голову схилити перед стійкістю та незламністю наших стареньких: 94-річна Ніколіна М.С. з табуреткою на городі рвала бур’яни, 90-річна Бондаренко О.І.- збирала урожай огірків, і не тому, що соціальні робітники не справляються зі своїми обов’язками, а тому що, так вони почувають себе гарними господинями.
91-річний житель с. Рубіжного Толкачов І.Г.- читав книжку. Побачивши нас, він поділився своїми проблемами: у селі Рубіжному закрили ФАП. Тепер нема кому поміряти тиск, зробити ін’єкції, і попросити про цю послугу нікого : село вимираюче, таких фахівців там нема, а у с. Золотий Колодязь у його віці старенькому добиратися важко. В даному випадку ми можемо тільки поспівчувати, адже ті, хто приймали рішення про закриття ФАПу , напевно мали свої мотивації.
Соціальна служба дає нашим підопічним захист перед незгодами життя, а безпосередньо соціальні працівники стараються це життя полегшити.

DSCN3475