директор Болотова Маргарита Сергіївна;
головний бухгалтер Кучук Людмила Іванівна;
бухгалтер Біла Віра Василівна;
водій Сидоров Володимир Миколайович;

завідувач відділення
соціальної допомоги вдома Зінченко Ірина Олександрівна;
соціальний працівник Зеленіна Людмила Вячеславівна;
соціальні робітники: Трофімова Світлана Миколаївна (с. Ганнівка)
                               Чертова Ірина Володимирівна ( с. Ганнівка)
                               Шматлай Тетяна Володимирівна ( с. Рубіжне, Кутузівка);
                               Пойда Юлія Володимирівна (с.Золотий Колодязь);
                               Бабенко Наталя Олександрівна (с.Золотий Колодязь);
                               Ісаєва Тетяна Анатоліївна (с.Кучерів Яр);
                               Курінна Ганна Миколаївна (с. Веселе, Грузьке);
                               Дорош Валентина Вікторівна (с.Нововодяне);
                               Галушкіна Маріанна Володимирівна (с.Шахове);
                               Калюжна Оксана Борисівна (с.Новоторецьке);
                               Лягуша Олена Іванівна (с.Володимирівка);
                               Міщенко Анжела Анатоліївна (с.Світле);
                               Харенко Наталя Леонідівна (с.Світле);
                               Завгородня Дар‘я Олександрівна (с.Світле);
                               Дрожжина Людмила Іванівна (с.Шевченко);
                               Корнієнко Олександра Володимирівна (с. Красноярське);
                               Кухар Ганна Миколаївна (с.Новий Донбас)
                               Шматько Ірина Володимирівна (смт. Святогорівка);
                               Будріна Тетяна Володимирівна (смт Святогорівка);
                               Нестер Наталя Дмитрівна (с.Вірівка);
                               Перекотій Маїса Миколаївна (с.Криворіжжя);
                               Самофалова Ірина Миколаївна (с.Завидо-Кудашеве);
                               Харенко Людмила Леонідівна (с. Мирне);
                               Коркушко Наталя Василівна (с.Кам‘янка);
                               Сіднєва Світлана Олександрівна (с.Добропілля);
завідувач відділення денного перебування

                               Катрич Ольга Миколаївна;
медична сестра Ємець Людмила Калістратівна.