Центр надання адміністративних послуг

Добропільської районної державної адміністрації 

Керівник Центру надання адміністративних послуг:   

Федчишак Наталія Олександрівна

Адміністратори Центру:
Земляна Світлана Миколаївна
Сорока Анна Сергіївна
Кучманова Світлана Володимирівна

Адреса Центру:    85000, м.Добропілля, вул. Московська, 1  тел. 2-81-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ласкаво просимо до Центру надання адміністративних послуг Добропільської районної державної адміністрації. З 7 жовтня 2012 року вступив в дію Закон України «Про адміністративні послуги», відповідно до якого при всіх районних державних адміністраціях повинні бути утворені Центри надання адміністративних послуг. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.06.2013 № 259 утворено Центр надання адміністративних послуг Добропільської районної державної адміністрації.

Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) є постійно діючим робочим органом Добропільської районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями ЦНАПу є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Законом України «Про адміністративні послуги» чітко визначені поняття адміністративної послуги та суб’єкта надання адміністративної послуги.

Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.

Суб’єкт надання адміністративної послуги – орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Центр розміщений в приміщенні райдержадміністрації. На прилеглій до Центру території передбачено місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення. Вхід до Центру облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

 DSC 0003