До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 13.05.2019 по 17.05.2019) звернулось та отримало консультації 201осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 32 особи, надання та призначення субсидії – 45 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 46 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 55 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 23 особи.

За тиждень спеціалістами управління призначено 46 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки, підвищення рівня інформованості населення та надання консультацій мешканцям району безпосередньо за місцем їх проживання щодо нового в законодавстві з отримання субсидій, пільг, компенсацій, різних видів соціальної допомоги, 15 травня 2019 року відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» до с. Криворіжжя. 

До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства, здійснено прийом заяв та документів.

IMG 20190515 092619 2CS

З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки, підвищення рівня інформованості населення та надання консультацій мешканцям району безпосередньо за місцем їх проживання щодо нового в законодавстві з отримання субсидій, пільг, компенсацій, різних видів соціальної допомоги, 14 травня 2019 року відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» до с. Володимирівка разом с фахівцями Добропільського об’єднаного управління ПФУ.

До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства, здійснено прийом заяв та документів.

IMG e367016345b7ab9385ca0cc691e27c19 V  IMG 20190514 092730

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 06.05.2019 по 11.05.2019) звернулось та отримало консультації 202 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 26 осіб, надання та призначення субсидії – 22 особи, призначення соціальної допомоги, компенсації – 59 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 65 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 30 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 59 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 02.05.2019 по 03.05.2019) звернулось та отримало консультації 100 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 36 осіб, надання та призначення субсидії – 9 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 17 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 12 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 26 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 12 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 15.04.2019 по 19.04.2019) звернулось та отримало консультації 217 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 34 особи, надання та призначення субсидії – 60 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 49 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 56 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 18 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 49 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Надано запити:
- до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг;
- до сільських та селищної рад для отримання довідок про забезпеченість громадян житловою площею (склад сім’ї) для призначення субсидії.

Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно реабілітації у 2019 році дітей віком від 7 до 14 років з 03 по 20 травня 2019 року в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» Республіки Молдова (Одеська область, Білгород-Дністровський район).

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

Звертаємо увагу, що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 070/о), лист щеплень та довідка про епід. оточення.

Оплата проїзду до м. Одеса (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.