Статтею 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі - Закон) регламентовано, що чинність Закону поширюється, зокрема на:

- сім'ї осіб, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі здійснювали волонтерську діяльність) та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час забезпечення проведення антитерористичної операції (у тому числі здійснення волонтерської діяльності), перебуваючи безпосередньо в районах та у період її проведення, під час забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі здійснення волонтерської діяльності), перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

- сім'ї осіб, які, перебуваючи у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому такі добровольчі формування не були включені до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час виконання такими добровольчими формуваннями завдань антитерористичної операції у взаємодії із Збройними Силами України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною гвардією України та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 06.08.2018 по 10.08.2018) звернулось та отримало консультації 202 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 27 осіб, надання та призначення субсидії – 41 особа, призначення соціальної допомоги, компенсації – 55 осіб та консультації щодо призначення – 63 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 16 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 55 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Підготовлено та направлено до банківських установ виплатні документи для зарахування пільги готівкою на придбання твердого палива.

     10.08.2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації, з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) відбувся прийом фахівцями ПП «Форвард – орто». Спеціалістами підприємства спільно з фахівцями управління було здійснено прийом осіб з інвалідністю, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, зняті відповідні заміри та сформовані необхідні документи.

20180810 080928

 

20180810 082444

   З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 07.серпня 2018 року відбувся виїзд до Шахівської сільської ради Мобільного соціального офісу. До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

IMG 20180807 091937

11 липня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» (далі – Постанова), якою, зокрема, затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. Реалізацією Постанови буде забезпечення удосконалення порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт.

Постановою передбачено створення Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян (далі – Регіональна комісія), що забезпечить єдиний підхід до розгляду ними документів і прийняття обґрунтованих рішень для визначення і підтвердження відповідного статусу.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 30.07.2018 по 03.08.2018) звернулось та отримало консультації 191 особа, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 28 осіб, надання та призначення субсидії – 25 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 51 особам та консультації щодо призначення – 59 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 28 особи.

За тиждень спеціалістами управління призначено 51 видт допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Укладено договір з ТОВ «Токарі» та 1 одного учасника АТО направлено до санаторно – курортного закладу на проходження психологічної реабілітації (загальна вартість договору – 8127 грн.)

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 23.07.2018 по 27.07.2018) звернулось та отримало консультації 243 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 27 осіб, надання та призначення субсидії – 58 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 66 особам та консультації щодо призначення – 60 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 32 особи.

За тиждень спеціалістами управління призначено 60 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».