З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 21 червня 2018 року відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» до Золотоколодязької сільської ради.

До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства, здійснено прийом заяв та документів.

IMG 20180621 084643 2CS

     З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 19 червня 2018 року відбувся виїзд до Шахівської сільської ради «Мобільного соціального офісу». До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

20180619 093720

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 11.06.2018 по 15.06.2018) звернулось та отримало консультації 207 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 31 особа, надання та призначення субсидії – 45 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 53 особам та консультації щодо призначення – 57 особам, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 21 особа.

За тиждень спеціалістами управління призначено 53 види допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Надано запити по 45 особам до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг.

     З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 14 червня 2018 року відбувся виїзд до Золотоколодязької сільської ради «Мобільного соціального офісу». До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

IMG 20180614 083042 1CS

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 04.06.2018 по 08.06.2018) звернулось та отримало консультації 193 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 29 осіб, надання та призначення субсидії – 24 особи, призначення соціальної допомоги, компенсації – 53 особам та консультації щодо призначення – 69 особам, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 18 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 53 види допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Надано запити по 24 особам до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг.

     З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 05 червня 2018 року відбувся виїзд до Шахівської сільської ради Мобільного соціального офісу. До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

                        IMG 20180605 095206                IMG 20180605 095255

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 29.05.2018 по 01.06.2018) звернулось та отримало консультації 150 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 28 особи, надання та призначення субсидії – 24 особи, призначення соціальної допомоги, компенсації – 39 особам та консультації щодо призначення – 45 особам, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 14 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 39 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».