На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24.10.2018 № 1290/5-18 «Про упорядкування окримих завдань, покладених на структурні підрозділи Донецької обласної державної адміністрації» та розпорядження голови райдержадміністрації «Про упорядкування окримих завдань, покладених на структурні підрозділи Добропільської районної державної адміністрації» функції з формування та реалізації на території району державної соціальної політикт з оздоровлення та відпочинку дітей передані від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту до управління соціального захисту населення.

     У зв’язку з цим бажаючих здійснити оздоровлення та відпочинок дітей у 2019 році запрошуємо звернутись до управління соціального захисту населення за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83 (каб. 524), телефон для довідок 2-58-47.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 11.02.2019 по 15.02.2019) звернулось та отримало консультації 264 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 64 особи, надання та призначення субсидії – 45 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 51 особі та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 65 особам, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 39 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 51 вид допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 04.02.2019 по 08.02.2019) звернулось та отримало консультації 215 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 23 особи, надання та призначення субсидії – 54 особи, призначення соціальної допомоги, компенсації – 49 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 58 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 31 особа.

За тиждень спеціалістами управління призначено 49 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Підготовлено та направлено до банківських установ виплатні документи для зарахування одноразової матеріальної допомоги 2 особам з інвалідністю.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 28.01.2019 по 01.02.2019) звернулось та отримало консультації 287 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 24 особи, надання та призначення субсидії – 118 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 47 особам та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 54 особам, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 44 особи.

За тиждень спеціалістами управління призначено 47 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Укладено договір з ТОВ «Мустанг» щодо надання послуг з професійної адаптації учасників АТО та 1 учасника направлено до автошколи на навчання керуванню автомобілем категорії «В» (загальна вартість укладеного договору – 5,0 тис. грн.).

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 21.01.2019 по 25.01.2019) звернулось та отримало консультації 235 особа, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 19 осіб, надання та призначення субсидії – 138 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 34 особи та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 39 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 5 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 34 види допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Надано запити до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг.

З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 24 січня 2019 року відбувся виїзд Мобільного соціального офісу до с. Золотий Колодязь та с. Грузьке.

До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, отримання пільг та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

IMG 0466b054f5d038db08c206c19aafe779 V

IMG 5a84f89f7c6fd4c7cbcbce087d184b90 V

З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 21 січня 2019 року відбувся виїзд Мобільного соціального офісу до Криворізької сільської ради.

До спеціалістів управління звернулись громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, отримання пільг та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

IMG 20190121 085527