До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 16.10.2018 по 19.10.2018) звернулось та отримало консультації 198 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 26 осіб, надання та призначення субсидії – 25 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 47 осіб та консультації щодо призначення – 52 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 48 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 47 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Сформовано та направлено запит до Галузевого державного архіву Міноборони щодо надання архівних довідок громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС для видачі посвідчення нового зразку (запит на 40 осіб).

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 08.10.2018 по 12.10.2018) звернулось та отримало консультації 250 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 28 осіб, надання та призначення субсидії – 26 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 55 осіб та консультації щодо призначення – 62 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 79 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 55 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Підготовлено та надано до банківських установ виплатні документи для зарахування пільг готівкою на придбання твердого палива та матеріальної допомоги малозабезпеченій непрацюючий особі.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 01.10.2018 по 05.10.2018) звернулось та отримало консультації 209 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 24 особи, надання та призначення субсидії – 39 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 59 осіб та консультації щодо призначення – 68 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 19 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 59 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію». Відібрано та зроблено перерахунок в 378 особових справах отримувачів допомоги, в яких відкориговані дані про членів сімей.

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 24.09.2018 по 28.09.2018) звернулось та отримало консультації 166 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 21 особа, надання та призначення субсидії – 36 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 40 осіб та консультації щодо призначення – 45 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 24 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 40 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію». Зроблено перерахунок в 550 особових справах отримувачів допомоги, в яких відкориговані дані про членів сімей.

Як відомо, у всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Важко переоцінити здобутки літніх людей, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя.

З метою посилення уваги до потреб людей похилого віку напередодні свята працівниками Територіального центру соціального обслуговування на дому та управління соціального захисту населення проведено відвідування пенсіонерів, ветеранів, одиноких літніх людей за їхнім місцем проживання в с. Красноярське Світлівської сільської ради, с. Василівка та с. Мирне Шилівської сільської ради з питань з’ясування нагальних потреб, привітання та вручення продуктових наборів.

Крім того, проведена зустріч з громадянами похилого віку, представниками громади с. Кам’янка, с. Юріївка та с. Ганнівка.

IMG 0729   

IMG 0734

 

До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 17.09.2018 по 21.09.2018) звернулось та отримало консультації 180 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 24 особи, надання та призначення субсидії – 36 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 48 осіб та консультації щодо призначення – 54 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 18 осіб.

За тиждень спеціалістами управління призначено 48 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано:

1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.

Кажуть, Державна фіскальна служба не надає реквізитів для сплати ЄСВ?

Насправді, Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачено право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому фахівці Державної фіскальної служби зобов’язані, за зверненням громадян, надати їм реквізити для сплати єдиного соціального внеску.

Для призначення субсидії ЄСВ має бути сплачено не менше ніж за три місяці періоду, за яких беруться доходи для розрахунку розміру субсидії. Тобто ЄСВ має бути сплаченим двічі – для «літньої» субсидії окремо, для «зимової» - окремо.

Сплата ЄСВ відображається у базі даних Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду і цей період зараховується громадянам до страхового стажу.

Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ТИПОВИЙ ДОГОВІР про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску).