За статистичними даними по Добропільському району станом на 01.08.2018 заборгованість з виплати заробітної плати відсутня.

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 03 серпня 2018 року № 272 створена районна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В серпні поточного року проведено робочу нараду стосовно організації роботи районної тимчасової комісії та 3 засідання районної тимчасової комісії, на яких заслухано 9 звітів суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб-підприємців із різних питань.

Щотижнево проводиться моніторинг по заборгованості із заробітної плати у розрізі підприємств всіх форм власності Добропільського району.

З метою профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру в Добропільському районі в І півріччі 2018 року на засіданнях районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення розглядалися питання про стан виконання заходів з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Добропільському районі за 2017 рік, про усунення порушень правил пожежної безпеки в закладах культури та об’єктах охорони здоров’я району, про стан проведення медичних оглядів працівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, про забезпечення пожежної безпеки та охорони праці в період збирання врожаю 2018 року, про стан та заходи щодо підвищення безпеки населення на водних об’єктах району, про стан протипожежного захисту навчальних закладів району та інші.

Протягом І півріччя 2018 року в Добропільському районі сталося 137 випадків травматизму невиробничого характеру і один нещасний випадок, не пов'язаний з виробництвом, який стався в Добропільській сільській раді. Причиною травмування стала особиста необережність працівника. У порівнянні аналогічним періодом минулого року кількість випадків невиробничого травматизму зменшилася на 50 випадків, тобто на 26,7% (187 – за 1 півріччя 2017), кількість випадків виробничого травматизму в звітному періоді зменшилась на один випадок (1- за 1 півріччя 2017).