За статистичними даними по Добропільському району станом на 01.01.2018 заборгованість з виплати заробітної плати відсутня.

На постійному контролі районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, знаходяться питання погашення заборгованості із заробітної плати. Всього з початку року було проведено 4 засідання, заслухано 18 звітів суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб-підприємців із різних питань.

Щотижнево проводиться моніторинг по заборгованості із заробітної плати у розрізі підприємств всіх форм власності Добропільського району.

У разі виявлення заборгованості із заробітної плати надається інформація до органів прокуратури при необхідності в інші причетні служби.

     Протягом 2017 року в Добропільському районі сталося 344 випадки травматизму невиробничого характеру та три випадки виробничого характеру (АФ «Каравай», ТОВ «Рута-плюс», ПАТ «Добропільський КХП»). У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість випадків невиробничого травматизму збільшилася на 3 випадки, тобто на 4,4 % (341 – за 2016), кількість випадків виробничого травматизму в звітному періоді також збільшилася на 3 випадки (0 – за 2016). Крім того, Добропілльським відділенням Фонду соціального страхування України по Добропільському району за 2017 рік зареєстровано 5 випадків травматизму, не пов’язаних з виробництвом (Золотоколодязанська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Добропільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; ТОВ «Перспектива», ТОВ «Верное дело», ППБлагов).