В 2019 році на утримання управління соціального захисту населення доведено планових асигнувань для забезпечення виплату обов’язкових платежів по заробітній платі, комунальним послугам та інше.

На здійснення заходів, направлених на роботу Мобільного офісу "Соціальний захист населення" заплановано 10 тис. грн. для виплати матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю. Усього заплановано надати матеріальну допомогу 11 найбільш незахищеним мешканцям Добропільського району. Також заплановано видатки на оплату витратних матеріалів та палива для функціонування мобільного офісу та виїздів до населених пунктів району у сумі 53,9 тис грн..

Відділом фінансового обліку та звітності управління проведена робота по укладенню та реєстрації в органах державної казначейської служби договора на відшкодовування витрат за фактичне використання водопостачання та водовідведення на суму 1,8 тис.грн., електроенергії - 29,5 тис.грн., оплату теплопостачання-23,9 тис.грн., подовжено договір оренди на 2019 рік.

На 2019 рік передбачено на послуги зв’язку 11,2 тис.,комп’ютерне супроводження документообігу 3,2 тис.грн., видатки на відрядження -2,8 тис.грн.

По відділу фінансового обліку та звітності успішно та в повному обсязі зданий річний звіт за 2018 рік. Надано звіти до Добропільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4) та звіт 1-ДФ).

Введені та оприлюднені в програмі електроних закупівель «Prozorro» та на сайті публічної інформації «Є-Дата» договора, акти, накладні за ІV квартал 2018 року та січень–лютий 2019 року.