12 квітня 2019 року в райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з призначення субсидій відділу грошових виплат і компенсацій та головного спеціаліста відділу фінансового обліку та соціальних виплат. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.
Останній день прийому документів – 23.04.2019 до 17:00 за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 5-й поверх кім. 502. За довідками звертатися за телефоном 2-58-00.

Наказ про оголошення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста сектору з питань праці. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район. Документи для прийняття у конкурсі приймаються до 15.02.2019 року за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 1-й поверх кім. 108. За довідками звертатися за телефоном 2-78-97.

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Результати конкурсу

 

02 січня 2019 року управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації, контролю за призначенням та обліку соціальних виплат. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.  Документи для прийняття у конкурсі приймаються до 18.01.2019 року за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 1-й поверх кім. 108. За довідками звертатися за телефоном 2-78-97.

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Результат конкурсу

9 січня 2019 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника відділу з питань надання адміністративних послуг - адміністратора Добропільської райдержадміністрації.
Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Результат конкурсу

17 грудня 2018 року управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.  Документи для прийняття у конкурсі приймаються до 3 січня 2019 року за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 1-й поверх кім. 108. За довідками звертатися за телефоном 2- 78-97

Наказ про оголошення конкурсу

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації

Результати конкурсу

7 листопада 2018 року управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника відділу автоматизованої обробки інформації, контролю за призначенням та обліку соціальних виплат;
на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:
- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;
- провідного спеціаліста сектору з питань праці.
Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.
Документи для прийняття у конкурсі приймаються до 22 листопада 2018 року за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 1-й поверх кім. 108. За довідками звертатися за телефоном 2-78-97. Контактна особа Чернова Наталя Василівна

Наказ про оголошення конкурсу

Умови проведення конкурсу на начальника відділу автоматизованої обробки інформації, контролю за призначенням та обліку соціальних виплат:

Умови проведення конкурсу на головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці:

Умови проведення конкурсу на провідного спеціаліста сектору з питань праці.

Результати конкурсу