6 червня 2019 року в райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:
головного спеціаліста з питань мобілізаційної та оборонної роботи Добропільської райдержадміністрації;
провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Добропільської райдержадміністрації.

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу (головний спеціаліст)
Умови проведення конкурсу (провідний спеціаліст)

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу фінансового обліку та соціальних виплат Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.  Останній день прийому документів – 04.06.2019 до 17:00 за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 5-й поверх кім. 502. За довідками звертатися за телефоном 2-58-00.

Наказ

Умови проведення конкурсу

Результат конкурсу

10 травня 2019 року в управлінні агропромислового розвитку Добропільської райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, прогнозування, економічного аналізу та інформаційно – кадрового забезпечення.

Наказ

Умови проведення конкурсу

Результати конкурсу

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» провідного спеціаліста сектору з питань оздоровлення громадян відділу обслуговування пільгових категорій населення, провідного спеціаліста сектору з питань праці та державного соціального інспектора. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.
Останній день прийому документів – 20.05.2019 до 17:00 за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 5-й поверх кім. 502. За довідками звертатися за телефоном 2-58-00.

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Результат конкурсу

12 квітня 2019 року в райдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Результати конкурсу

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з призначення субсидій відділу грошових виплат і компенсацій та головного спеціаліста відділу фінансового обліку та соціальних виплат. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район.
Останній день прийому документів – 23.04.2019 до 17:00 за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 5-й поверх кім. 502. За довідками звертатися за телефоном 2-58-00.

Наказ про оголошення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Умови проведення конкурсу

Результати конкурсу

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації оголосила конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста сектору з питань праці. Інформація про умови конкурсу розміщені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій області в посиланні „Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсу” Донецька область, Добропільський район. Документи для прийняття у конкурсі приймаються до 15.02.2019 року за адресою 85000, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.83, 1-й поверх кім. 108. За довідками звертатися за телефоном 2-78-97.

Наказ про оголошення конкурсу
Умови проведення конкурсу

Результати конкурсу